Tabela

Tabela nedir?

Tabela:

Kökeni İtalyanca'dan gelen ve oxford'a göre sözlük tanımı tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. olan firma, kurum, kuruluş ve şirketlerin ismini belirtmeye yarayan genelde panel yada plaka şeklinde, firmaların ismini belirten levhalara Tabela denir.


Tabelacı

Tabelacı Nedir?

Tabelacı:

Yukarıda belirtilen tabela, açıklmasında da olduğu gibi, çeşitli materyallerden tabela imalatı yapan, tabela fiyatları verebilen tabela montajı yapabilen totem tabela, ışıklı tabela, yuvarlak tabela, kutu harf tabela, ve yine totem tabela, ahşap tabela gibi bütün tabela çeşitleri ni üreten tabela imalatını yapan, ışıklı tabela ve ışıksız tabela üretimi yapabilen, tabela üretimi yapan şirketlere tabelacı denir. Tabelacı arayışı olan herkese tabela temin edebilecek kişilere tabelacı denir. Totem tabela kendisi üretebilen tabelacı, yeterli tabela, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, yuvarlak tabela, tabela örnekleri, tabela fiyatları, led tabela ve tabela üretim atölyesi yeterli demektir.


Tabela Fiyatları

Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Işıklı Tabela Fiyatları?

Sizler için yaklaşık olarak Tabela Fiyatlarını taminen belirttik.

  1. Totem Tabela: 6.500₺ ile 99.000₺ aralığında
  2. Kompozit Tabela: 3.500₺ ile 29.990₺ aralığında
  3. Kutu Harf  Tabela: 3.550₺ ile 45.700₺ aralığında
  4. Pilon Tabela: 3.750₺ ile 33.555 aralığında
  5. Eczane Tabelası: 3.500₺ ile 9.250₺ aralığında
  6. Çatı Tabelası: 15.000₺ ile 150.000₺ aralığında
  7. Branda (Vinil) Tabela: 1750₺ ile 100.000₺ aralığında

Totem Tabela 02

-100%
:0

 1,00

Açıklama

 

Firmaların bilinirliklerini arttırmak maksadıyla yaptırdıkları totem tabela direkli veya direksiz olarak imalatı yapılabilir. Çift yönlü olarak kullanabileceği gibi tek yönlü olarak da kullanılabilir.

totem tabela

 1,00

Sepete Ekle
Şimdi Al
İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Totem Tabela 02” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Markalar:TABELA

Açıklama

Firmaların bilinirliklerini arttırmak maksadıyla yaptırdıkları totem tabela direkli veya direksiz olarak imalatı yapılabilir. Çift yönlü olarak kullanabileceği gibi tek yönlü olarak da kullanılabilir.

Konuşma başlat
Yardım mı lazım?
Merhaba bu ürün ile ilgili bilgi almak istiyorum Totem Tabela 02