Tabelacı | Tabela Fiyatları | Tabela Modelleri | Sanko Reklam
Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Tabela

Tabela nedir?

Tabela:

Kökeni İtalyanca'dan gelen ve oxford'a göre sözlük tanımı tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. olan firma, kurum, kuruluş ve şirketlerin ismini belirtmeye yarayan genelde panel yada plaka şeklinde, firmaların ismini belirten levhalara Tabela denir.


Tabelacı

Tabelacı Nedir?

Tabelacı:

Yukarıda belirtilen tabela, açıklmasında da olduğu gibi, çeşitli materyallerden tabela imalatı yapan, tabela fiyatları verebilen tabela montajı yapabilen totem tabela, ışıklı tabela, yuvarlak tabela, kutu harf tabela, ve yine totem tabela, ahşap tabela gibi bütün tabela çeşitleri ni üreten tabela imalatını yapan, ışıklı tabela ve ışıksız tabela üretimi yapabilen, tabela üretimi yapan şirketlere tabelacı denir. Tabelacı arayışı olan herkese tabela temin edebilecek kişilere tabelacı denir. Totem tabela kendisi üretebilen tabelacı, yeterli tabela, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, yuvarlak tabela, tabela örnekleri, tabela fiyatları, led tabela ve tabela üretim atölyesi yeterli demektir.


Tabela Fiyatları

tabela,tabela fiyatları, tabela modelleri, totem tabela fiyatları

Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Işıklı Tabela Fiyatları?

Sizler için yaklaşık olarak Tabela Fiyatlarını taminen belirttik.

  1. Totem Tabela: 10.000₺ ile 300.000₺ aralığında
  2. Kompozit Tabela: 7.000₺ ile 50.850₺ aralığında
  3. Kutu Harf  Tabela: 9.750₺ ile 55.400₺ aralığında
  4. Pilon Tabela: 9.750₺ ile 93.555 aralığında
  5. Eczane Tabelası: 10.500₺ ile 29.250₺ aralığında
  6. Çatı Tabelası: 25.000₺ ile 275.000₺ aralığında
  7. Branda (Vinil) Tabela: 5.500₺ ile 85.000₺ aralığında

Bize Ulaşın: 0532 586 47 14

TABELA, TABELA - 63 TOTEM TABELA FİYATLARI – TOTEM TABELA – TOTEM TABELA MODELLERİTabela seçiminizi yaparken müşterileriniz tarafından sıklıkla görünecek bir yere montajı yapılmalıdır. Totem tabela örnekleri değişiklik gösterse de çatı tabela, yönlendirme tabela, yuvarlak tabela en sık tercih edilen tabela çeşitlerinden sadece bir kaçıdır. Totem tabela modelleri tasarıma göre değişkenlik gösterebilir.

TOTEM TABELASI FİYATLARI

TOTEM TABELASI FİYATLARI

totem tabela fiyatları, totem tabela, totem tabela modelleri, totem tabela örnekleri totem tabela fiyatları, totem tabela, totem tabela modelleri, totem tabela örnekleri

TOTEM TABELASI MODELLERİ

Totem tabela tasarımında işletmenizin adı, markanızın logosu yer alabilir. Totem tabela modelleri içerisinde pleksi kutu harf tabela, alüminyum kutu harf tabela yer alabilir. İşletmenize uygun tabela seçerken sitemizdeki modellere bakabilirsiniz. Daha fazla totem tabela örnekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. totem tabela, totem tabela fiyatları, totem tabela örnekleri, totem tabela totem tabela, totem tabela fiyatları, totem tabela örnekleri, totem tabela

TOTEM TABELASI FİYATLARI - TOTEM TABELASI - TOTEM TABELA FİYATLARI

Profesyonellerle Çalışın. Bize Ulaşın.