Tabelacı | Tabela Fiyatları | Tabela Modelleri | Sanko Reklam
Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Tabela

Tabela nedir?

Tabela:

Kökeni İtalyanca'dan gelen ve oxford'a göre sözlük tanımı tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. olan firma, kurum, kuruluş ve şirketlerin ismini belirtmeye yarayan genelde panel yada plaka şeklinde, firmaların ismini belirten levhalara Tabela denir.


Tabelacı

Tabelacı Nedir?

Tabelacı:

Yukarıda belirtilen tabela, açıklmasında da olduğu gibi, çeşitli materyallerden tabela imalatı yapan, tabela fiyatları verebilen tabela montajı yapabilen totem tabela, ışıklı tabela, yuvarlak tabela, kutu harf tabela, ve yine totem tabela, ahşap tabela gibi bütün tabela çeşitleri ni üreten tabela imalatını yapan, ışıklı tabela ve ışıksız tabela üretimi yapabilen, tabela üretimi yapan şirketlere tabelacı denir. Tabelacı arayışı olan herkese tabela temin edebilecek kişilere tabelacı denir. Totem tabela kendisi üretebilen tabelacı, yeterli tabela, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, yuvarlak tabela, tabela örnekleri, tabela fiyatları, led tabela ve tabela üretim atölyesi yeterli demektir.


Tabela Fiyatları

tabela,tabela fiyatları, tabela modelleri, totem tabela fiyatları

Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Işıklı Tabela Fiyatları?

Sizler için yaklaşık olarak Tabela Fiyatlarını taminen belirttik.

  1. Totem Tabela: 10.000₺ ile 300.000₺ aralığında
  2. Kompozit Tabela: 7.000₺ ile 50.850₺ aralığında
  3. Kutu Harf  Tabela: 9.750₺ ile 55.400₺ aralığında
  4. Pilon Tabela: 9.750₺ ile 93.555 aralığında
  5. Eczane Tabelası: 10.500₺ ile 29.250₺ aralığında
  6. Çatı Tabelası: 25.000₺ ile 275.000₺ aralığında
  7. Branda (Vinil) Tabela: 5.500₺ ile 85.000₺ aralığında

Bize Ulaşın: 0532 586 47 14

DÜKKAN TABELA – DÜKKAN TABELASITabela seçiminizi yaparken müşterileriniz tarafından sıklıkla görünecek bir yere montajı yapılmalıdır. Dükkan tabelası modelleri sıklıklı kutu harf tabela olarak tercih edilir.

DÜKKAN TABELASI FİYATLARI

Dükkan Tabelası Fiyatları

dükkan tabelası, dükkan tabelası fiyatları, dükkan tabelası modelleri dükkan tabelası, dükkan tabelası fiyatları, dükkan tabelası modelleri

DÜKKAN TABELASI 

Dükkan tabelası işletmenizin ön plana çıkması için en önemli reklam unsurlarından birisidir. Tabela seçiminizde dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biriside tasarımdır. Dükkan tabelası modelleri tasarımıza göre değişebilir. Dükkan tabelası fiyatları ölçü keşif sonrası kesinlik kazanır. Tabelanızı ışıklı tabela veya ışıksız tabela olarak tercih dükkan tabela, dükkan tabelası, dükkan tabela modelleri, dükkan tabela örnekleri dükkan tabela, dükkan tabelası, dükkan tabela modelleri, dükkan tabela örnekleri

DÜKKAN TABELASI FİYATLARI - DÜKKAN TABELASI

 

Profesyonellerle Çalışın. Bize Ulaşın.