DÜKKAN TABELASI – DÜKKAN TABELASI – DÜKKAN TABELA ÖRNEKLERİ

Tabela

Tabela nedir?

Tabela:

Kökeni İtalyanca'dan gelen ve oxford'a göre sözlük tanımı tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. olan firma, kurum, kuruluş ve şirketlerin ismini belirtmeye yarayan genelde panel yada plaka şeklinde, firmaların ismini belirten levhalara Tabela denir.


Tabelacı

Tabelacı Nedir?

Tabelacı:

Yukarıda belirtilen tabela, açıklmasında da olduğu gibi, çeşitli materyallerden tabela imalatı yapan, tabela fiyatları verebilen tabela montajı yapabilen totem tabela, ışıklı tabela, yuvarlak tabela, kutu harf tabela, ve yine totem tabela, ahşap tabela gibi bütün tabela çeşitleri ni üreten tabela imalatını yapan, ışıklı tabela ve ışıksız tabela üretimi yapabilen, tabela üretimi yapan şirketlere tabelacı denir. Tabelacı arayışı olan herkese tabela temin edebilecek kişilere tabelacı denir. Totem tabela kendisi üretebilen tabelacı, yeterli tabela, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, yuvarlak tabela, tabela örnekleri, tabela fiyatları, led tabela ve tabela üretim atölyesi yeterli demektir.


Tabela Fiyatları

Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Işıklı Tabela Fiyatları?

Sizler için yaklaşık olarak Tabela Fiyatlarını taminen belirttik.

  1. Totem Tabela: 6.500₺ ile 99.000₺ aralığında
  2. Kompozit Tabela: 3.500₺ ile 29.990₺ aralığında
  3. Kutu Harf  Tabela: 3.550₺ ile 45.700₺ aralığında
  4. Pilon Tabela: 3.750₺ ile 33.555 aralığında
  5. Eczane Tabelası: 3.500₺ ile 9.250₺ aralığında
  6. Çatı Tabelası: 15.000₺ ile 150.000₺ aralığında
  7. Branda (Vinil) Tabela: 1750₺ ile 100.000₺ aralığında

Bize Ulaşın: 0552 736 51 72

DÜKKAN TABELASI – DÜKKAN TABELASI – DÜKKAN TABELA ÖRNEKLERİ


Tabela seçiminizi yaparken müşterileriniz tarafından sıklıkla görünecek bir yere montajı yapılmalıdır. Dükkan tabelası örnekleri değişiklik gösterse de çatı tabelası, yönlendirme tabelası, yuvarlak tabela en sık tercih edilen tabela çeşitlerinden sadece bir kaçıdır. Dükkan tabela modelleri tasarıma göre değişkenlik gösterebilir.

DÜKKAN TABELASI

Dükkan Tabelası

dükkan tabelası, dükkan tabelası örnekleri, dükkan tabela dükkan tabelası, dükkan tabelası örnekleri, dükkan tabela

DÜKKAN TABELA ÖRNEKLERİ

Dükkan tabelası tasarımında işletmenizin adı, markanızın logosu yer alabilir. Dükkan tabelası modelleri içerisinde pleksi kutu harf tabela, alüminyum kutu harf tabela yer alabilir. İşletmenize uygun tabela seçerken sitemizdeki modelleri inceyebilirsiniz. Daha fazla dükkan tabela örnekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. [caption id="attachment_22896" dükkan tabela, dükkan tabelası, dükkan tabelası örnekleri, dükkan tabela örnekleri dükkan tabela, dükkan tabelası, dükkan tabelası örnekleri, dükkan tabela örnekleri

DÜKKAN TABELA FİYATLARI - DÜKKAN TABELASI - DÜKKAN TABELA MODELLERİ

Profesyonellerle Çalışın. Bize Ulaşın.

WhatsApp Tıkla Ara