Tabela

Tabela nedir?

Tabela:

Kökeni İtalyanca'dan gelen ve oxford'a göre sözlük tanımı tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. olan firma, kurum, kuruluş ve şirketlerin ismini belirtmeye yarayan genelde panel yada plaka şeklinde, firmaların ismini belirten levhalara Tabela denir.


Tabelacı

Tabelacı Nedir?

Tabelacı:

Yukarıda belirtilen tabela, açıklmasında da olduğu gibi, çeşitli materyallerden tabela imalatı yapan, tabela fiyatları verebilen tabela montajı yapabilen totem tabela, ışıklı tabela, yuvarlak tabela, kutu harf tabela, ve yine totem tabela, ahşap tabela gibi bütün tabela çeşitleri ni üreten tabela imalatını yapan, ışıklı tabela ve ışıksız tabela üretimi yapabilen, tabela üretimi yapan şirketlere tabelacı denir. Tabelacı arayışı olan herkese tabela temin edebilecek kişilere tabelacı denir. Totem tabela kendisi üretebilen tabelacı, yeterli tabela, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, yuvarlak tabela, tabela örnekleri, tabela fiyatları, led tabela ve tabela üretim atölyesi yeterli demektir.


Tabela Fiyatları

Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Işıklı Tabela Fiyatları?

Sizler için yaklaşık olarak Tabela Fiyatlarını taminen belirttik.

  1. Totem Tabela: 6.500₺ ile 99.000₺ aralığında
  2. Kompozit Tabela: 3.500₺ ile 29.990₺ aralığında
  3. Kutu Harf  Tabela: 3.550₺ ile 45.700₺ aralığında
  4. Pilon Tabela: 3.750₺ ile 33.555 aralığında
  5. Eczane Tabelası: 3.500₺ ile 9.250₺ aralığında
  6. Çatı Tabelası: 15.000₺ ile 150.000₺ aralığında
  7. Branda (Vinil) Tabela: 1750₺ ile 100.000₺ aralığında

Tabelacı

78 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Sırala:
Tabelacı

Tabelacı
Her zaman en iyi İstanbul tabelacı olmayı hedef haline getirerek çıkmış olduğumuz bu yolda uzman kadromuz ile uzun yılı aşkın tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Usta kadromuz ve tecrübeli tasarım ekibimiz ile birlikte hizmetlerimiz çok kapsamlıdır. Geniş makine parkurumuz ile rakiplerimizden her zaman öndeyiz. Uzman ekip tarafından yapılan ölçü keşif çalışmalarının hemen ardından tecrübeli tasarım ekibimiz kurumsal kimliğinize bağlı kalarak hedef kitlenize sokakta ve caddelerde yürüyen binlerce insana ulaştırmak için tasarımları hazırlar. Her daim özenle ve titizlikle yürütülen çalışmalarımız taktir görmüştür.
Tabela çok çeşitlidir ve size en uygun olanı bulmak için ölçü keşif yapılması gerekmektedir. Dükkanınızın veya mağazanızın ön plana çıkartarak rakiplerinizden öne geçmeniz amaçlanır. Çeşitli reklam materyalleri ile üretilen tabelalar ışıklı veya ışıksız olabilir. Akşam sokakların ışıl ışıl olduğu bir şehirde tabelanızın ışıksız ve cansız gözükmesini istemezsiniz. Işıklı kutu harf tabela markanızı akşam karanlıkta dahi sokaktaki binlerce insanın dikkatini çekmesini sağlar. Mevcut işletmeniz veya yeni kurmuş olduğunuz işletmenizin açık havadaki hedef kitlenize daha hızlı ulaşmanız için her daim yanınızdayız. Kutu harf tabela 4-10 cm arası derinliğe sahip kabartılı görünüme sahip tabelalardır. İşletmenizde gerçekleştirmiş olduğumuz ölçü keşif çalışmaları sonrasında size uygun tabela uzman tabelacı tarafından belirlenir. Bu şekilde ihtiyaçlarınızı yerinde gözlemleyerek size en uygun seçeneği sunuyoruz.
Tabela bir dükkan veya mağaza cephesine montajı yapılabildiği gibi apartman, çatı, hastane gibi çeşitli yerlerde de montajı gerçekleşebilir. İster ışıklı ister ışıklı her türlü cephe üzerinde hedef kitlenize ulaşmanız mümkündür. Çok çeşitli tabelalar bulunur ve bunlar arasında çok tercih edilenlerden bir tanesi kompozit oyma tabeladır. Işıklı veya ışıksız olarak üretilebildiği gibi kompozit üzerine kabartma, tercihe göre ışıklı veya ışıksız olarak da üretimi gerçekleştirilebilir. Kompozit oyma tabela başka bir tabirle dekupe tabela olarak bilinir. Estetik bir görünüme sahiptir ve özellikle geceler harflerin yansıttığı ışıklı oldukça ilgi çekicidir. Yüksek teknolojik makine parkurumuzda üretilen tabela istenilen ölçülerde hazırlanabilir. Kolay kullanıma sahiptir ve kaliteli modern bir çizgiyi yansıtır. Hedef kitlenize markanızı tanıtmak için en etkili yollardan bir tanesidir. İş yerinizin ilk izlenimi için tabela oldukça önemli bir faktördür ve uzman ekip tarafından tasarlanması gerekmektedir. Tüm ürünlerimizde garantili ürünler kullanarak uzun yıllarca kullanım güvencesi sunmaktadır. Tabela fiyatları bir çok unsur ile birlikte değişkenlik gösterebilir. Cephenizin yüksekliği, kullanılacak tabelanın boyutu, ışıklı veya ışıksız olması, kullanılan reklam malzemesine göre değişir. Size en uygun fiyatlandırma çalışması için mutlaka ölçü keşif yapılması gerekmektedir. Üretmekte olduğumuz tabelalar konumuna göre en işlevsel şekilde kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü bir tanıtım çalışmasıdır ve markanızın imzası logonuzu içerisinde barındırabilir. Kurumsal kimliğinize uygun yazı fontları ve puntolar değişiklik gösterebildiği gibi konsept çalışmalarında renklerde farklılık gösterebilir.
Sizin isteklerinize ve kurumsallığınıza bağlı kalarak en uygun çalışmanın hazırlanması için titizlikle çalışıyoruz. Bu yüzden sektörde en çok tercih edilen tabelacılardan birisi olmayı başardık. Müşteri memnuniyeti işletmemiz için önem taşır. Markanızın hedef kitleye daha hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayarak çok çeşitli reklam çalışmaları hazırladık. Referanslarımız sitemizde yer almaktadır. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz veya e-mail göndererek ölçü keşif talebinde bulunabilirsiniz. Büyüyen markanızı geniş kitlelere duyurma yolunda yanınızda yer almaktan ötürü büyük mutluluk duyarız. Yılları aşkın tecrübeli ustalarımız ve uzman tasarım ekibimizle beraber markanızın yanında olmayı çok isteriz.

Konuşma başlat
Yardım mı lazım?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?