TOTEM TABELA - TOTEM TABELA FİYATLARI - TOTEM TABELA ÖRNEKLERİ - TOTEM TABELA MODELLERİ
Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Tabela

Tabela nedir?

Tabela:

Kökeni İtalyanca'dan gelen ve oxford'a göre sözlük tanımı tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. olan firma, kurum, kuruluş ve şirketlerin ismini belirtmeye yarayan genelde panel yada plaka şeklinde, firmaların ismini belirten levhalara Tabela denir.


Tabelacı

Tabelacı Nedir?

Tabelacı:

Yukarıda belirtilen tabela, açıklmasında da olduğu gibi, çeşitli materyallerden tabela imalatı yapan, tabela fiyatları verebilen tabela montajı yapabilen totem tabela, ışıklı tabela, yuvarlak tabela, kutu harf tabela, ve yine totem tabela, ahşap tabela gibi bütün tabela çeşitleri ni üreten tabela imalatını yapan, ışıklı tabela ve ışıksız tabela üretimi yapabilen, tabela üretimi yapan şirketlere tabelacı denir. Tabelacı arayışı olan herkese tabela temin edebilecek kişilere tabelacı denir. Totem tabela kendisi üretebilen tabelacı, yeterli tabela, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, yuvarlak tabela, tabela örnekleri, tabela fiyatları, led tabela ve tabela üretim atölyesi yeterli demektir.


Tabela Fiyatları

tabela,tabela fiyatları, tabela modelleri, totem tabela fiyatları

Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Işıklı Tabela Fiyatları?

Sizler için yaklaşık olarak Tabela Fiyatlarını taminen belirttik.

  1. Totem Tabela: 10.000₺ ile 300.000₺ aralığında
  2. Kompozit Tabela: 7.000₺ ile 50.850₺ aralığında
  3. Kutu Harf  Tabela: 9.750₺ ile 55.400₺ aralığında
  4. Pilon Tabela: 9.750₺ ile 93.555 aralığında
  5. Eczane Tabelası: 10.500₺ ile 29.250₺ aralığında
  6. Çatı Tabelası: 25.000₺ ile 275.000₺ aralığında
  7. Branda (Vinil) Tabela: 5.500₺ ile 85.000₺ aralığında

Bize Ulaşın: 0532 586 47 14

TOTEM TABELA - TOTEM TABELA FİYATLARI - TOTEM TABELA ÖRNEKLERİ - TOTEM TABELA MODELLERİTOTEM TABELA - TOTEM TABELA FİYATLARI - TOTEM TABELA ÖRNEKLERİ - TOTEM TABELA MODELLERİ

TOTEM TABELA Açık havada kullanılan totem tabela şehirler arası yollarda, büyük cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları değişebilen bir tabela çeşididir. Bu devasa reklam çalışmaları şehir hastaneleri, devlet binaları, alışveriş merkezi ve bunun gibi işletmelerin fark edilmesi için tasarlanmıştır. Totem tabelanın yeri ve konumu çok önemlidir. Yere göre uzunluğu genişliği ve ölçüsü değişkenlik gösterir. Tüm bu teknik detaylara karar vermek için tabelanın montajının yapılacağı yerde ölçü keşif çalışmaları yapılması gerekmektedir. Böylelikle yapılacak ürünün sağlam olması için en doğru yol izlenmiş olur. Totem tabela farklı bir çok sektör tarafından kullanılabilir. Yönlendirme tabelası, hastane tabelası, otel tabelası olarak kullanıma uygundur. Rüzgara ve soğuk kış koşullarına dayanıklılık göstermesi için iskeletin sağlam olması gereklidir. Yer beton dökülerek güçlendirmelidir. Böylelikle fırtınalı ve olumsuz kış koşullarına karşı dayanıklı hale gelecektir. Totem tabela çeşitleri oldukça fazladır. Tek taraflı ve çift taraflı kullanılabilir. Işıklı veya ışıksız olarak kullanılabileceği gibi kompozit zemin veya vinil germe olarak da üretimi gerçekleştirebilir.

Profesyonellerle Çalışın. Bize Ulaşın.