IŞIKLI TABELA - IŞIKLI TABELA FİYATLARI - IŞIKLI TABELA ÖRNEKLERİ - IŞIKLI TABELA MODELLERİ
Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Tabela

Tabela nedir?

Tabela:

Kökeni İtalyanca'dan gelen ve oxford'a göre sözlük tanımı tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. olan firma, kurum, kuruluş ve şirketlerin ismini belirtmeye yarayan genelde panel yada plaka şeklinde, firmaların ismini belirten levhalara Tabela denir.


Tabelacı

Tabelacı Nedir?

Tabelacı:

Yukarıda belirtilen tabela, açıklmasında da olduğu gibi, çeşitli materyallerden tabela imalatı yapan, tabela fiyatları verebilen tabela montajı yapabilen totem tabela, ışıklı tabela, yuvarlak tabela, kutu harf tabela, ve yine totem tabela, ahşap tabela gibi bütün tabela çeşitleri ni üreten tabela imalatını yapan, ışıklı tabela ve ışıksız tabela üretimi yapabilen, tabela üretimi yapan şirketlere tabelacı denir. Tabelacı arayışı olan herkese tabela temin edebilecek kişilere tabelacı denir. Totem tabela kendisi üretebilen tabelacı, yeterli tabela, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, yuvarlak tabela, tabela örnekleri, tabela fiyatları, led tabela ve tabela üretim atölyesi yeterli demektir.


Tabela Fiyatları

tabela,tabela fiyatları, tabela modelleri, totem tabela fiyatları

Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Işıklı Tabela Fiyatları?

Sizler için yaklaşık olarak Tabela Fiyatlarını taminen belirttik.

  1. Totem Tabela: 10.000₺ ile 300.000₺ aralığında
  2. Kompozit Tabela: 7.000₺ ile 50.850₺ aralığında
  3. Kutu Harf  Tabela: 9.750₺ ile 55.400₺ aralığında
  4. Pilon Tabela: 9.750₺ ile 93.555 aralığında
  5. Eczane Tabelası: 10.500₺ ile 29.250₺ aralığında
  6. Çatı Tabelası: 25.000₺ ile 275.000₺ aralığında
  7. Branda (Vinil) Tabela: 5.500₺ ile 85.000₺ aralığında

Bize Ulaşın: 0532 586 47 14

IŞIKLI TABELA - IŞIKLI TABELA FİYATLARI - IŞIKLI TABELA ÖRNEKLERİ - IŞIKLI TABELA MODELLERİIŞIKLI TABELA - IŞIKLI TABELA FİYATLARI - IŞIKLI TABELA ÖRNEKLERİ - IŞIKLI TABELA MODELLERİ

Işıklı Tabela Akşam karanlıkta dahi markanızın imzası tabelanızın parlamasını istemez misiniz? Işıklı tabela gece boyu da sokakta binlerce insan tarafından görünerek marka bilinirliliğini arttırmanıza yardımcı olur. Eğer tabelanız ışıklı değilse gece görünmezsiniz ve yalnızca gündüzleri hedef kitlenize erişim sağlarsınız. İşletmenizin varlığı pleksi kutu harf tabela ile gece boyu devam eder. Yeni teknoloji led aydınlatma ürünleri cephenizde yer alan tabelanız için çok büyük bir fark yaratacaktır. İşletmeniz bir inşaat alanı veya 20 katlı bir binanın en üst katında olabilir. Buna uygun olarak markanızın bulunduğunuz ilçenin tamamından görünmesini sağlayacak bir çatı tabelasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Çatı tabelası ışıklı olduğu taktirde 7/24 göz alıcı şekilde yanmaya devam eder ve hedef kitlenize ulaşır. Çatı tabelası isminden de anlaşılacağı gibi yüksek binaların üstlerine monte edilen ürünlerdir. Böylelikle uzak mesafelerden daha görünür hale gelebilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun uzman usta kadromuz ve deneyimli tasarımcı kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü açık hava reklam materyalinden büyük topluluklara ulaşmak için hız kesmeden çalışıyoruz. Cephe giydirme markanız için modern ve göz alıcı bir görünüm oluşturur. Tabelanızın tasarımından önce öncelikle ölçü keşif çalışması yapılmaktadır. Ölçü keşifte iyi bir etüt analizi gerçekleştirdikten sonra tasarım aşamasına geçilerek markanızın kurumsal kimliğine sadık kalıp isteklerinizi yerine getiririz. Onayınıza istinaden üretim süreci başlar. Vinil germe tabelalar küçük ve orta ölçekli işletmeler için oldukça sık tercih edilen tabela türleridir. Uygun fiyatlı alternatif olması sebebiyle oldukça sık rastlanır. Kabartma harf olmadan üzerine gerilen bir vinil baskı vardır. Işıklı veya ışıksız olarak tercih edilebilir. Dikkat çekici ve modern bir çizgiye sahiptir. Uzman kadromuz ve deneyimli tasarımcılarımız ile birlikte size en iyi sonucu sunmak için buradayız. Telefon numaramızdan bize ulaşabilir veya dilerseniz e-mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir çok kurumsal firmaya ve firma zincir marketin tercih ettikleri arasında bulunmaktan çok memnunuz.

Profesyonellerle Çalışın. Bize Ulaşın.