Tabela

Tabela nedir?

Tabela:

Kökeni İtalyanca'dan gelen ve oxford'a göre sözlük tanımı tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. olan firma, kurum, kuruluş ve şirketlerin ismini belirtmeye yarayan genelde panel yada plaka şeklinde, firmaların ismini belirten levhalara Tabela denir.


Tabelacı

Tabelacı Nedir?

Tabelacı:

Yukarıda belirtilen tabela, açıklmasında da olduğu gibi, çeşitli materyallerden tabela imalatı yapan, tabela fiyatları verebilen tabela montajı yapabilen totem tabela, ışıklı tabela, yuvarlak tabela, kutu harf tabela, ve yine totem tabela, ahşap tabela gibi bütün tabela çeşitleri ni üreten tabela imalatını yapan, ışıklı tabela ve ışıksız tabela üretimi yapabilen, tabela üretimi yapan şirketlere tabelacı denir. Tabelacı arayışı olan herkese tabela temin edebilecek kişilere tabelacı denir. Totem tabela kendisi üretebilen tabelacı, yeterli tabela, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, yuvarlak tabela, tabela örnekleri, tabela fiyatları, led tabela ve tabela üretim atölyesi yeterli demektir.


Tabela Fiyatları

Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Işıklı Tabela Fiyatları?

Sizler için yaklaşık olarak Tabela Fiyatlarını taminen belirttik.

  1. Totem Tabela: 6.500₺ ile 99.000₺ aralığında
  2. Kompozit Tabela: 3.500₺ ile 29.990₺ aralığında
  3. Kutu Harf  Tabela: 3.550₺ ile 45.700₺ aralığında
  4. Pilon Tabela: 3.750₺ ile 33.555 aralığında
  5. Eczane Tabelası: 3.500₺ ile 9.250₺ aralığında
  6. Çatı Tabelası: 15.000₺ ile 150.000₺ aralığında
  7. Branda (Vinil) Tabela: 1750₺ ile 100.000₺ aralığında

Tabela Fiyatları

34 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Sırala:
  • 1
  • 2
Tabela Fiyatları

Tabela Fiyatları
Günlük hayatımızda yolda yürürken veya bir kafede oturup arkadaşlarımız ile çay içerken çevremize baktığımızda ilgimizi ve dikkatimizi çeken bir çok reklam unsuru vardır. Dijital reklamcılığın gelişmesi ile birlikte hedef kitlenize daha hızlı şekilde ulaşsanız da işletmenize markanızın imzası niteliğini taşıyacak bir tabelanızın olması büyük önem taşır. Zincir marketler, hastaneler, perakande mağazalar ve bunun gibi bir çok işletme kurumsal tabelaya sahiptir. Işıkla tabela ve pleksi kutu harf tabela en çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Estetik ve şık bir görüntüye sahiptir. Işıklı olması 7/24 markanızı görünür kılar. İşletmenizin çalışma saatleri dışında dahi hedef kitlenize ulaşmakta zorlanmazsınız. Tabela insanlara direkt mesaj vermek ve etkilemek için kullanılabildiği gibi bir yeri ve mekanı işaretlemek için de kullanılabilir. Taba fiyatları bir çok sebep ile birlikte değişkenlik gösterebilir. Bunlardan önemlisi cephenizin boyutudur. Uzman tasarımcılar tarafından tasarımı yapılan tabelanın üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik fiyat da değişkenlik göstermektedir. Tabela işletmenizin en önemli reklam unsurudur ve ticaretini yapmış olduğunuz ürünlerin satışlarını arttırmada en etkili yöntemlerden birisidir. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre tabelanızda hakkınızda bilgilere yer verebileceğiniz gibi yalnızca markanızın adını gösterecek bir tabela tasarımı da yaptırabilirsiniz. İlgi çekici bir tabela tasarımı firmanız için yapacağınız en değerli yatırımdır. İşletmeniz için en uygun tabela tasarımına karar vermek için öncelikle uzman ekip tarafından ölçü keşif yapılması gerekmektedir. Yapılan ölçü keşif çalışmalarına istinaden projenin teknik detayları ortaya çıkar ve teknik detaylar dikkate alınarak uzman tasarımcılar tarafından tasarımı tamamlanarak sunumu gerçekleştirilir. Tabela modelleri ölçü keşif sırasında gözden geçirilerek size en uygun ve işlevsel olana karar verilir. Tabela imalatı süresince çalışmalar büyük bir titizlikle yürütülür. Onayınıza istinaden üretime geçilen tabela ortalama bir süre içerisinde montajı tamamlanır.
İşletmenizin bulunduğu lokasyonda sizi rakiplerinizden farklı kılacak dikkat çekici bir tabelaya ihtiyacınız olabilir. Her türlü açık hava reklam çözümünüzde uzun yılı aşkın tecrübesiyle firmamız yanınızda. Eğer sizde iş yerinize tabela yaptırmak için tabelacı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Konuşma başlat
Yardım mı lazım?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?