Ücretsiz Keşif, Uygun Fiyat, Garantili İmalat ve Montaj

ECZANE TABELASI

Sanko Reklam 1993 yılından itibaren Açık Hava Reklamcılık sektöründe faliyetlerine başladığından bu güne kadar tabela, tabela imalatı ve üretimi yapmaktadır. Sanko Reklam yeni yönetmeliğe uygun olarak yüzlerce eczaneye, eczane tabelası imalat me montajını gerçekleştirmiştir. Sanko Reklam olarak açık hava reklamcılığında uzmanlaşmış kadrosuyla ve makina parkuruyla garantili işçilik ve satış sonrası sorumluluğuyla siz değerli müşterilerimizin her zaman bir mail yada telefon kadar yakınınızdayız.

Eczane Konusunda Eczane dizayn, Eczane Tasarımı, Eczane Tabelası, Eczane Dolapları, Eczane Dekorasyon, Eczane Dekorasyon Modelleri'yle Sanko Reklam olarak bir çok Eczane'nin tabela ve diğer ihtiyaçlarını gerçekleştirdik. 2014 yılında yürürlüğe giren Eczane Tabela Yönetmeliği, eczanelerin yeni tek tip tabela modeline geçmesi Eczaneler için zorunlu hale geldi. Eczane Tabelası böylece her eczane için farklı tasarım ve görsellikten, Yeni Tip Eczane Tabelası ile bir standart görünüme kavuştu. Dünyada bir çok ülkede olduğu gibi Türkiye'deki eczanelerde de Yeni Eczane Tabela Yönetmeliği ile elde edilen bu standart görsel açıdan da daha güzel oldu.

Eczane tabela fiyatları tabela'nın ölçüsüne göre değişiyor. Sanko Reklam Hizmetleri, en iyi kalite ve en uygun fiyat prensibiyle Eczane sektöründe faaliyeti sürdürmektedir.

Yeni eczane tabelasında, eczane yazısı, vakumlu ışıklı pleksi kabartma kutu harf standart olarak kabul edilmiştir. Eczane tabelası üretiminde, Eczane ismi ışıksız olarak belirlenip imalatı da ışıksız olarak yapılmaktadır. Eczane yazısının alt zemini beyaz 300cm x 100cm alüminyum ya da alüminyum kompozit levhalardan üretimi ve imalatı yapılmaktadır. Eczane tabelasının yan kısımları kırmızı olup, yüksekliği 70cm, eni eczanenin cephesine göre değişmektedir.

Sanko Reklam olarak Türkiye'deki tüm illerimize ve ilçelerimize tabela hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Sanko Reklam olarak eczane tabela imalatı ve üretimini yapmakta olup, eczane tabelasını, ledli eczane yazılarını, eczane cam yazılarını tüm illerimize ve ilçelerimize kargo ile gönderiyoruz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

eczane tabelası istanbul, anadolu yakası eczane tabelası, avrupa yakası eczane tabelası, maltepe eczane tabelası, kadıköy eczane tabelası,ataşehir eczane tabelası, kartal eczane tabelası, pendik eczane tabelası, bostancı eczane tabelası, üsküdar eczane tabelası, tuzla eczane tabelası, gebze eczane tabelası, bağdat caddesi eczane tabelası, altunuzade eczane tabelası, fındıklı eczane tabelası, adalar eczane tabelası, acıbadem eczane tabelası, beykoz eczane tabelası, kavacık eczane tabelası, yenisahra eczane tabelası, sultanbeyli eczane tabelası,sarıgazi eczane tabelası, sancaktepe eczane tabelası, suadiye eczane tabelası, ümraniye eczane tabelası, samandıra eczane tabelası, küçükyalı eczane tabelası, çekmeköy eczane tabelası, cevizli eczane tabelası, fenerbahçe eczane tabelası, kozyatagı eczane tabelası, içerenköy eczane tabelası, koşuyolu eczane tabelası, caddebostan eczane tabelası, göztepe eczane tabelası, hasanpasa eczane tabelası, çapa eczane tabelası, mecidiyeköy eczane tabelası, beşiktaş eczane tabelası, şişli eczane tabelası, eminönü eczane tabelası, taksim eczane tabelası, esenler eczane tabelası, gaziosmanpaşa eczane tabelası, beylikdüzü eczane tabelası, aksaray eczane tabelası, laleli eczane tabelası, beyazıt eczane tabelası, levent eczane tabelası, sultangai eczane tabelası,bakırköy eczane tabelası, bağcılar eczane tabelası, fatih eczane tabelası, eyüp eczane tabelası, başakşehir eczane tabelası, bahçelievler eczane tabelası, avcılar eczane tabelası, beyoğlu eczane tabelası, güngören eczane tabelası, kağıthane eczane tabelası, küçükçekmece eczane tabelası, büyükçekmece eczane tabelası, sarıyer eczane tabelası, zeytinburnu eczane tabelası