Hakkımızda | Sanko Reklam

Tabela

Tabela nedir?

Tabela:

Kökeni İtalyanca'dan gelen ve oxford'a göre sözlük tanımı tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. olan firma, kurum, kuruluş ve şirketlerin ismini belirtmeye yarayan genelde panel yada plaka şeklinde, firmaların ismini belirten levhalara Tabela denir.


Tabelacı

Tabelacı Nedir?

Tabelacı:

Yukarıda belirtilen tabela, açıklmasında da olduğu gibi, çeşitli materyallerden tabela imalatı yapan, tabela fiyatları verebilen tabela montajı yapabilen totem tabela, ışıklı tabela, yuvarlak tabela, kutu harf tabela, ve yine totem tabela, ahşap tabela gibi bütün tabela çeşitleri ni üreten tabela imalatını yapan, ışıklı tabela ve ışıksız tabela üretimi yapabilen, tabela üretimi yapan şirketlere tabelacı denir. Tabelacı arayışı olan herkese tabela temin edebilecek kişilere tabelacı denir. Totem tabela kendisi üretebilen tabelacı, yeterli tabela, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, yuvarlak tabela, tabela örnekleri, tabela fiyatları, led tabela ve tabela üretim atölyesi yeterli demektir.


Tabela Fiyatları

Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Işıklı Tabela Fiyatları?

Sizler için yaklaşık olarak Tabela Fiyatlarını taminen belirttik.

 1. Totem Tabela: 6.500₺ ile 99.000₺ aralığında
 2. Kompozit Tabela: 3.500₺ ile 29.990₺ aralığında
 3. Kutu Harf  Tabela: 3.550₺ ile 45.700₺ aralığında
 4. Pilon Tabela: 3.750₺ ile 33.555 aralığında
 5. Eczane Tabelası: 3.500₺ ile 9.250₺ aralığında
 6. Çatı Tabelası: 15.000₺ ile 150.000₺ aralığında
 7. Branda (Vinil) Tabela: 1750₺ ile 100.000₺ aralığında

Bize Ulaşın: 0532 586 47 14

Hakkımızda

Sanko Reklam, tüm müşteri değer zincirini kapsayan birinci sınıf yeteneklere sahip, ülke çapında ve uluslararası odaklı reklamcılık kuruluşudur. Dünyanın en prestijli kamu ve özel kuruluşlarından bazıları için iç mekan ve dış mekan reklamcılık imalatı ve yönetimi hizmetlerinden oluşan entegre bir iş modeli işletiyoruz.

 • Yüksek Hız

  Müşterilerimize hızlı ve güvenli tabela hizmetini sunmayı hedefleyerek 2008 yılında kurulan Sanko Reklam bugün açık hava reklamcılığı ve iç mekan reklamcılıkta hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 • Kalite Odaklı

  Yeni nesil hızlı ve kaliteli erişilebilir uygun fiyat politikasıyla daima kaliteli hizmet sunmak.

 • Kurumsal Reklamcılık

  Bugün ve daima müşterilerimize kurumsal reklamcılığı yaşatmak.

Profesyonellerle Çalışın. Bize Ulaşın.

WhatsApp Tıkla Ara